Akým spôsobom môžete u nás platiť?

  • Platba kartou Online

Svoju objednávku môžete už zaplatiť aj prostredníctvom on-line platby cez svetovo najväčšiu a najspoľahlivejšiu platobnú bránu PayPal. Túto bránu využívajú aj giganti ako eBay alebo amazon.

  • Platba prevodom na účet

Ak sa s vašou objednávkou neponáhľate, zaplatiť u nás môžete aj klasickým bankovým prevodom. Po potvrdení objednávky vám zašleme faktúru s údajmi pre bankový prevod. Pri platbe bankovým prevodom sa doba dodania tovaru predlžuje o čas potrebný na zúčtovanie bankovej transakcie a spracovanie platby. Tovar zasielame až po pripísaní finančných prostriedkov na náš bankový účet.  Prevod trvá zvyčajne 1-2 dni.

  • Platba na dobierku

Pokiaľ chcete zaplatiť až pri preberaní tovaru, zo spôsobov platby si zvoľte Platbu na dobierku. Objednávku vám po spracovaní odošleme kuriérskou službou Geis. Kuriér vám doručí zásielku priamo na vašu adresu. Doručeniu balíka predchádza telefonický kontakt a dohoda na vhodnom čase doručenia. Pri zvolení spôsobu platby na dobierku platíte priamo kuriérovi až pri prevzatí tovaru. Platba je možná iba v hotovosti.